#46 – Honza Palička je zpět!

Zdálo se, že pekelní ještírci a prominentní škůdci z řad židozednářských tajných společenství se na nějakou dobu odmlčeli, ale nenechte se zmást! Podívali jsme se doslova pod roušku koronavirové pandemii a zjištění jsou tak znepokojivá, že si je nemůžeme nechat pro sebe. Temné síly se sice snaží pravdu dlouhodobě umlčet, nicméně konstelace Brocast & Honza Palička jim v tom již po několikáté úspěšně brání.

Pohodlně se usaďte, sepište poslední pořízení pro případ, že by se vám přihodila nějaká nehoda ve chvíli, kdy zrovna jako na potvoru bezpečnostní kamery nenahrávají a dejte si tři hodiny ryzích vibrací, které na vlnách 5G sítí odhalují vše podstatné, co sice vědět nepotřebujete, ale rozhodně si to zasloužíte vědět. Zároveň tímto vyzýváme všechny obézní asijské posluchače, aby se přihlásili do konkurzu na nového dvojníka Kim Čong-una, kterého jsme se rozhodli darovat KLDR v rámci bratrské spolupráce.

Každopádně si před poslechem nezapomeňte vydesinfikovat uši, jelikož informace v dnešním díle obsažné jsou prudce infekční. Pokud se rozhodnete pro sledování videa, což je opět pro rozsáhlou porci obrazového materiálu tentokrát vhodnější variantou, tak oči si desinfikovat nemusíte, protože to byste mohli oslepnout a to si na triko nebereme.

A pochopitelně nelze závěrem říci nic jiného než obligátní SDÍLEJTE NEŽ TO SMAŽOU.⁣ 👁‍🗨🔺
⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Vydělávejte peníze online: https://winnersclub.cz
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz

 

BROCAST
BROCAST
#46 - Honza Palička je zpět!
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy