#50 – Jan Hvízdal

Přátelé, rychle se něčeho chytněte nebo si radši sedněte, protože tohle byla jedna z nejhlubších epizod, kterou jsme doposud natočili. Našim hostem byl nezaměstnaný dojič krav, vůdce psí smečky, profesionální sběrač psích hoven, fotograf a dobrý druh – Jan Hvízdal.

My na Honzu narazili tak, že jsme mu už pár měsíců zběsile lajkovali fotky ze Špicberk, kde se živil jako vůdce psího spřežení. Na místě, kde je více ledních medvědů než lidí, průměrná teplota je v zimních měsících -20° C a kde se absolutní tma střídá s absolutním světlem. V drsné krajině, kde člověk nemá co pohledávat. 🐺

A tak se v tomto podcastu dozvíte nejen to, jak zahnat beze zbraně ledního medvěda, když vám jde udělat z chaty kůlničku na dříví, ale i něco o tažných psech, jací jsou lidé na Svalbardu a jak se tam žije, a v neposlední řadě se dozvíte, co život na takovém místě udělá s psychikou člověka.

Doporučujeme si první část rozhovoru pustit v podcastové aplikaci a jakmile přejdeme na ukázku Honzovo fotografií, přepnout na YouTube. Ať se můžete kochat s námi.
⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Vydělávejte peníze online: https://winnersclub.cz
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz

 

 

BROCAST
BROCAST
#50 - Jan Hvízdal
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy