#60 – Robert Šlachta

Přátelé, tak jsme zase zpět! První hostem v novém roce byl bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta.

Robert patří od roku 2013, kdy si došlápl ze své funkce na premiéra a jeho milenku, mezi nejkontroverznější osoby v Čechách. Část médií ho tehdy velebila, ta druhá odsuzovala. Veleben byl především za to, že celý svůj život obětoval práci policisty, pracoval nonstop, nebral si dovolenou, žil na ubytovně a pracoval stylem padni, komu padni. Druhá strana ho naopak odsuzovala, že je to policejní kaskadér, partyzán a kovboj, který si hlavně honí triko, pracuje bez ohledu na předpisy, rozmísťuje co nejvíc odposlechů a doufá, že na každého se na nakonec něco najde. Ať už to bylo jakkoliv, stojí za to si Roberta poslechnout a udělat si vlastní závěr.

S Robertem jsme pokecali o jeho kariéře policisty, co jeho práce obnášela a jak se vedou vyšetřování, aby nedocházelo k únikům informací. Samozřejmě jsme probrali i jeho nejznámější kauzu Nagyová a mocenské skupiny, které byly na tehdejší milenku premiéra navázané. A samozřejmě došla řeč i na Robertův vstup do politiky s novou politickou stranou Přísaha.

Rozhovor nás opravdu bavil a věříme, že bude i vás. Přejeme vám příjemný poslech!

⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Vydělávejte peníze online: https://winnersclub.cz
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz
Eshop nejen s Cukrfree dobrotami: https://cukrfreeshop.cz

 

 

BROCAST
BROCAST
#60 - Robert Šlachta
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy