#62 – Tomáš Jirsa a Michal Půr z Insider Podcastu

Ta nejambicióznější epizoda českého podcastového rybníčku je konečně tady. Za slova nemusíte chytat nás, ale klidně Viléma Vlašice, který prohlásil: „Hej, kámo jako jestli tohle natočíte, tak ten den Elon Musk zkolonizuje Mars, Bitcoin bude za $100 tisíc dolarů a Dáda Patrasová začne opět cestovat na Instagramu“. Nebo Honzu Paličku, který dodává: „Tahle crossover epizoda měla vzniknout už dávno“. A tak do našeho studia konečně zavítalo duo čínských agentů z podcastu Insider – Tomáš Wang Jirsa a Michal Zhao Půr.

A že témata freestyle diskuze překvapila všechny protagonisty, bude jasné i vám po několika minutách. Kromě klasického insiderského tématu: politika a vše, co se mihne kolem (ano, došlo i na stranu Pirátů aka Loupežníků), ale také na historii myslivosti v Čechách od dob Rakouska-Uherska, jaké mají kluci poruchy příjmu potravy, jak se žije v karavanu na Slapech, proč by mělo dojít k zabanování všech otužilců na sociálních sítích a jak s tím souvisí Austrálie, z jakého důvodu si kluci nechali operovat nosní přepážky, která jídla na Woltu už nejsou, co bývala před Karen-19, nejstrašidelnější duchařskou historku ever a samozřejmě také došlo k vzájemnému dráždění bradavek nad tím, že děláme super podcasty. Prostě dlouhatánská řada neužitečných informací, které život sice nezlepší, ale taky s nimi moc nenaděláte, takže nemá cenu proti nim bojovat.

Dobře se bavte a napište nám do komentářů, jestli má v budoucnu vzniknout i druhý díl Brosideru, ve kterém probereme témata zdánlivě důležitější.

⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Vydělávejte peníze online: https://winnersclub.cz
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz
Eshop nejen s Cukrfree dobrotami: https://cukrfreeshop.cz

 

 

BROCAST
BROCAST
#62 - Tomáš Jirsa a Michal Půr z Insider Podcastu
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy