#64 – Radovan Vávra

Někteří hosté jsou jako chleba s máslem. Že diskuze s nimi bude skvělá, se nemusí vůbec diskutovat. A tak atmosféra po skončení rozhovoru s Radkem Vávrou byla, že jsme nejspíš spáchali podcast roku. Chtěli jsme tuto epizodu nazvat jako „investiční speciál“, ale vhodnější přirovnání bude „takový přátelský pokec u ohně se skleničkou vína“.

Povídali jsme si o Petru Kellnerovi, kterého Radovan znal osobně; o Andreji Babišovi, kterého Radovan zná osobně; o kapitalismu a jak se během ekonomické transformace z Čech ztratilo odhadem 500 mld. Kč, o aktuální situaci, vzdělávání a došlo i na srovnávání Evropské unie se zbytkem světa. Oslím můstkem jsme se dostali také k elektromobilitě a proč Radek prodal své Ferrari a koupil si Teslu, jaké kryptoměny ho zajímají a kolik na nich už prodělal. V poslední části rozhovoru jsme se věnovali investování na akciovém trhu; jaké vidíme trendy a do čeho investovat, proč je dobré tato rozhodnutí neodkládat a přidali jsme několik praktických rad.

Přátelé, tento rozhovor si určitě pusťte. Byl plný mnoha užitečných informací a nás to ohromně bavilo. Věříme, že bude i vás.

⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz
Eshop nejen s Cukrfree dobrotami: https://cukrfreeshop.cz

 

 

BROCAST
BROCAST
#64 - Radovan Vávra
Loading
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy