#69 – Daniel Prokop

Naši drazí diváci a posluchači, jsme tu s další epickou epizodou. Hostem našeho podcastu byl sociolog, doktorand při Univerzitě Karlově a zakladatel PAQ Research – Daniel Prokop.

Dana nejspíš znáte z Otázek Václava Moravce či DVTV, kde se pravidelně objevuje před volbami nebo těsně po nich (což v Česku skoro pořád), aby vysvětlil, proč volby dopadly tak jak dopadly a co říkaly volební průzkumy. Dan totiž deset let působil v jedné z nejvýznamnějších výzkumných agentur – Medianu. Už to samotné by stačilo na několikahodinový pokec, ale před 2 roky Dan vydal fantastickou knihu Slepé skvrny, která pojednává o problémech Česka a jak je řešit. A protože my pocházíme z jedné takové “vyloučené“ lokality, není Česku vhodnější člověka, se kterým ony výzvy probrat.

Rozhovor jsme pojali jako jakýsi manuál pro politické strany, které až se po volbách dostanou ke kormidlu, jak by problémy chudoby, vzdělávání a populismu mohly řešit. Šli jsme skrz naskrz kapitolami Slepých skvrn, takže jsme se bavili o chudobě a exekucích, problémech vzdělávání, populismu, volebních průzkumech a proč občas nesedí s výsledky voleb.

Tohle není žádný letní pohodový podcast, ale informačně nahuštěný rozhovor. A věříme, že vás to bude bavit stejně tak, jako to bavilo nás.

⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz
Eshop nejen s Cukrfree dobrotami: https://cukrfreeshop.cz

 

 

BROCAST
#69 - Daniel Prokop
Loading
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy