#74 – David Navrátil – Investiční speciál 1

Zdravíčko přátelé, tak jsme zase tady a tentokrát s epizodou, kterou si určitě poslechněte pokud investujete nebo se teprv chystáte.

Už někdy na jaře jsme si říkali, že bychom rádi natočili něco jako investiční speciál, který bychom rádi rozdělili do 2 částí. Ta první by se zabývala makroekonomikou – tedy ekonomickou situací, ve které se nacházíme a ta druhá epizoda by se věnovala konkrétním aktivům, do kterých lze investovat.

V tomto díle jsme se věnovali první části a naším hostem byl jeden z nejzajímavějších profíků v oboru a také hlavní ekonom České spořitelny – David Navrátil. Povídali jsme si o inflaci, situaci ve světě a na co si dávat při investování pozor z makropohledu.

Spořka se nám taky nabídla, že bychom na této epizodě mohli udělat #spolupráci. A tak si možná z videa všimnete, že po 70 a něco epizodách konečně natáčíme na pořádný kamery a že iPhony jsme už nechali v šuplíku. Co za to ta Spořitelna chtěla? 🏦

Abychom jim pomohli odkomunikovat novou službu a tou je Online schůzka s bankéřem.

Tomáš se na jeho Instagramu snaží radit ohledně investic a jedním z nejčastějších dotazů je jak má člověk vůbec začít. A v takovém případě, pokud o tom člověk nemá žádné povědomí, je nejrozumnější poslat člověka do některé z českých bank, kde pracují odborníci, kteří mu umí poradit v tom jeho konkrétním případě.

A super zprávou je, že pokud jste klientem České spořitelny, tak na tu pobočku už nemusíte. Stačí se přihlásit do aplikace George a domluvit si schůzku přes video. Nemusíte tedy už nikam chodit, ale můžete se poradit o financích z místa, kde je vám pohodlně a s někým, kdo tomu opravdu rozumí.

Více informací najdete na: https://www.csas.cz/cs/page/online-schuzka.

Přejeme příjemný poslech! 🙂

⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz
Eshop nejen s Cukrfree dobrotami: https://cukrfreeshop.cz
Online schůzka s bankéřem od České spořitelny: https://www.csas.cz/cs/page/online-schuzka

 

 

BROCAST
BROCAST
#74 - David Navrátil - Investiční speciál 1
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy