Partneři

Někdo za nás ty účty za elektriku platit musí

Technologický partner

Winners Club je komunita lidí, kteří vydělávají na matched bettingu. Členové mají přístup k desítkám nabídek sázkových kanceláří a k detailním návodům, jak na těchto nabídkách profitovat. Naším cílem je naučit co nejvíce lidí vydělávat peníze. Přidejte se a vydělávejte na bezrizikových sázkách desítky tisíc korun každý měsíc.

Kesh je fintech startup, který mění poskytování půjček a hypoték. Kesh již českým bankám doručil žádosti o financování v hodnotě více než 13 miliard korun. Tým Kesh pracuje na tom, aby českým a slovenským zákazníkům zjednodušil a zlevnil využívání finančních produktů, a tím umožnil lidem dělat lepší finační rozhodnutí.

Cukrfree životní styl, kterým autorka Janina D. Černá pomáhá lidem zbavit se závislosti na cukru. Není to však jen o jídle. Cukrfree je jedna z nejvlivnějších značek spojená se zdravím a jídlem. Ale také oblíbený blog, 9týdenní online program a kniha, kuchařky a eshop se zdravými potravinami, doplňky stravy a vybavením kuchyně.

Via Caroli je marketingová a business development agentura, která se specializuje na vývoj a propagaci nových inovativních projektů zejména z oblastí finančních služeb, fintechu, kryptoměn a sportovního sázení. Mezi klienty agentury patří např. Česká spořitelna, Buřinka, ING Bank, Zonky, Sodexo, 02, Betfair, Matchbook a celá řada dalších.

Napište nám

Nalaďte si nás

Rozhovory najdete na všech hlavních platformách.
Podcasty navíc natáčíme i na video a najdete je na YouTube.