Partneři

Někdo za nás ty účty za elektriku platit musí

Partner podcastu

Jsme ambasadory

AROHA je naše značka přírodních vitamínů, minerálů a doplňků stravy. Vznikla, protože jsme se snažili optimalizovat vlastní zdraví a zlepší stav členů naší rodiny. V ČR ale nebyly k dostání kvalitní doplňky stravy a tak jsme je objednávali v zahraničí, zkoušeli a rozdávali po kamarádech. Teď je konečně můžete koupit i vy.

Kesh je fintech startup, který mění poskytování půjček a hypoték. Kesh již českým bankám doručil žádosti o financování v hodnotě více než 13 miliard korun. Tým Kesh pracuje na tom, aby českým a slovenským zákazníkům zjednodušil a zlevnil využívání finančních produktů, a tím umožnil lidem dělat lepší finační rozhodnutí.

Cukrfree životní styl, kterým autorka Janina D. Černá pomáhá lidem zbavit se závislosti na cukru. Není to však jen o jídle. Cukrfree je jedna z nejvlivnějších značek spojená se zdravím a jídlem. Ale také oblíbený blog, 9týdenní online program a kniha, kuchařky a eshop se zdravými potravinami, doplňky stravy a vybavením kuchyně.

Via Caroli je marketingová a business development agentura, která se specializuje na vývoj a propagaci nových inovativních projektů zejména z oblastí finančních služeb, fintechu, kryptoměn a sportovního sázení. Mezi klienty agentury patří např. Česká spořitelna, Buřinka, ING Bank, Zonky, Sodexo, 02, Betfair, Matchbook a celá řada dalších.

XTB je naše nejoblíbenejší investiční platforma. Účet u nich máme už řadu let a aktivně přes ně investujeme do akcií, krypta a indexových fondů. Rozhodli jsme se, že s nimi nespojíme jen naše finance, ale i naše jméno, a stali jsme se Ambasadory XTB. V našich epizodách, na webu, YouTube i Instagramu najdete spoustu informací jak investovat.

Napište nám

Nalaďte si nás

Rozhovory najdete na všech hlavních platformách.
Podcasty natáčíme i na video a najdete je na YouTube.

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy