Partneři podcastu

Aneb kdo za nás platí účty za elektřinu 🙂

Partneři podcastu

Aneb kdo za nás platí účty za elektřinu 🙂

Winners Club je komunita lidí, kteří vydělávají na matched bettingu. Členové mají přístup k desítkám nabídek sázkových kanceláří a k detailním návodům, jak na těchto nabídkách profitovat. Naším cílem je naučit co nejvíce lidí vydělávat peníze. Přidejte se a vydělávejte na bezrizikových sázkách desítky tisíc korun každý měsíc.

Kesh je fintech startup, který mění poskytování půjček a hypoték. Kesh již českým bankám doručil žádosti o financování v hodnotě více než 13 miliard korun. Tým Kesh pracuje na tom, aby českým a slovenským zákazníkům zjednodušil a zlevnil využívání finančních produktů, a tím umožnil lidem dělat lepší finační rozhodnutí.

Instagency je marketingová agentura, která poskytuje služby pro organický růst Instagramových profilů. Unikátní software umožňuje růst Instagramu zcela přirozenou cestou – na základě marketingové strategie se zacílí na uživatele, kteří mají podobné zájmy, žijí v určité lokalitě, používají vybrané hashtagy, sledují relevantní profily či konkurenty.

Via Caroli je marketingová a business development agentura, která se specializuje na vývoj a propagaci nových inovativních projektů zejména z oblastí finančních služeb, fintechu, kryptoměn a sportovního sázení. Mezi klienty agentury patří např. Česká spořitelna, Buřinka, ING Bank, Zonky, Sodexo, 02, Betfair, Matchbook a celá řada dalších.

Napište nám

Nalaďte si nás

Rozhovory najdete na všech hlavních platformách.
Podcasty navíc natáčíme i na video a najdete je na YouTube.