#41 – David Svoboda

Tak se nám to pěkně rozjíždí! Dalším hostem podcastu byl olympijský vítěz v moderním pětiboji z Londýna, člen výkonného výboru Českého olympijského výboru a účastník soutěže StarDance – David Svoboda. A věříme, že i tento rozhovor se vám bude líbit, protože to byl extrémně příjemný pokec.

S Davidem jsme za ty dvě hoďky stihli probrat veeelkou kupu témat: co se vlastně probírá výborech během olympijského roku, jak se nesvobodné země snaží za cenu státem kontrolovaného dopingu konkurovat ostatním zemím a proč se politici vůbec snaží zasahovat do sportu, jak nahlíží Armáda ČR na sportovce z Dukly, co Davida přitáhlo k modernímu pětiboji a proč v tomto sportu vyhrávají nejprůměrnější z průměrných, kteří nejsou vůbec průměrní, jak probíhala olympiáda v Londýně a jak mu zlatá medaile změnila život, co znamená skoncovat se sportem v ten pravý čas a proč některým sportovcům se to nedaří, jak probíhala soutěž StarDance a jak se svým o 7 minut starším bráchou Tomem chystá soukromou základku pro sportovce dle antických vzorů.

Přejeme příjemný poslech!
⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Vydělávejte peníze online: https://winnersclub.cz
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz

 

 

BROCAST
BROCAST
#41 - David Svoboda
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy