#66 – Tomáš Sedláček

Přátelé, jsme zpět! A tentokrát do našeho studia zavítal pro nás jeden z nejzajímavějších Čechů současnosti – praktický filozof a kecací ekonom Tomáš Sedláček.

Tomáš je znám tím, že dokáže žonglovat s 15 tématy současně a rozebírat ty nezajímavější myšlenky do těch nejmenších detailů a pak se na ně podívat z mnoha úhlů pohledu. A protože jsme nechtěli v zajímavosti zůstat pozadu, pokusili jsme se v rozhovoru nesoustředit se na otázky, které mu v rozhovorech běžně klade Václav Moravec. Povídali jsme si o tom, co Tomáš chtěl dělat jako malej a proč jeho cesta vedla právě k ekonomii, jak se dostal ke konspiračním teoriím a které jsou pro něj ty nejzajímavější, z jakého důvodu zahořel pro filozofii a proč ji vlastně máme, jak bude vypadat svět za 30 let, proč matematika neexistuje, jestli někdy vymyslíme teorii všeho. Dostalo se také na mimozemšťany v Egyptě, jak je čas vnímán napříč kulturami a jak nejspíš vypadá nebe a peklo. A co je možná nejpodstatnější, co pro Tomáše znamená Truman Show.

Kamarádi, neradi předjímáme, ale tohle se vám bude sakra líbit. 🙂

⁣⁣⁣

🎧 | SLEDUJTE NÁS
Instagram: https://instagram.com/brocastcz/⁣⁣⁣
YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣
Web: https://brocast.cz

Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma.
Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. Méně než 5* hvězdiček nebereme, tak je dejte třeba někomu jinému… 🙂🙏🏼

 

🌿 | AROHA
Naše značka přírodních vitamínů a doplňků: https://aroha.cz
Sledujte na Instagramu: @aroha.cz

 

👻 | OSOBNÍ IG PROFILY
Adam: @adamdunovsky
Tomáš: @tomasdunovsky
McLavin: @mclavin_photo

 

⚡️ | PARTNEŘI
Srovnávač půjček a hypoték: https://kesh.cz
Marketingová agentura: https://viacaroli.cz
Eshop nejen s Cukrfree dobrotami: https://cukrfreeshop.cz

 

 

BROCAST
BROCAST
#66 - Tomáš Sedláček
/

Spustili jsme vlastní značku doplňků stravy